א.ע.מ הספקה טכנית ירושלים

העסק הוקם על ידי עופר כהן בשנת 1999 ובשנת 2001 הפכה לחברה בע"מ מקום מושבינו – א.ת מישור אדומים רחוב חרובית 10

בחנות תוכלו למצוא מבחר גדול של כלי עבודה לתעשיה וגם ציוד טכני, חומרי בניין, פרזול לעץ, פרזול למתכת, כלי מדידה מדוייקים,מוצרי ריתך רתכות רתכות אלקטרוניות אלקטרודות חוטי ריתוך, מוצרים טכניים, ברגייה וידע נרחב בכל הקשור בברגים והברגות.

בחלקה האחורי של החנות נמצא מפעל הייצור שלנו אשר מייצר חלקי מתכת לפי הזמנה. המפעל מייחד את עצמו לדרישות הלקוח ומייצר חלקי מתכת שונים כגון פרזול לתעשייה, למסגרות נגרות ועוד. עוד במפעלינו ניתן להזמין עבודות חריטה עיבוד שבבי וכן עבודות חישול וכבישה עד 100 טון. המפעל מייצר מבלטים ומחזיק מלאי מבלטים עצום לייצור השוטף שלו.

במהלך שנות עבודתינו, צברנו ניסיון וידע נרחב על מגוון תחומים, ואנו ב-א.ע.מ אספקה טכנית ירושלים בע"מ דוגלים במתן שירות ללקוח, ובחירת המוצר המושלם עבורו הרבה לפני המכירה עצמה.

עופר כהן כמנכ"ל החליט לפתוח את העסק לאחר שעבד במשך X שנים כסוכן של זיקה תעשיות המתמחה בייצור מוצרי ריתוך. לאחר שעזב את זיקה החליט עופר לפתוח את החנות ועם הידע שלו החל לתת שירות לכל תחומי התעשייה. היום לאחר חמש עשרה שנה בתחום וידע עצום שצברה, החנות מתמחה במגוון עצום של שירותים לתעשייה.

א.ע.מ הספקה טכנית ירושלים  – אספקה טכנית ממעלה ראשונה:

חנות כלי העבודה והצבעים בעלת מגוון רחב של מוצרים לתעשייה ולבית, אשר דוגלת במתן שירות אישי ונכון ללקוח.

כלי עבודה חשמליים ונטענים: אנו משווקים מורשים של   BOSCH, METABO ,MAKITA ,DEWALT  ועוד. בחנות תוכלו לקבל מידע מפורט על כל כלי תוכלו לראותם ואף להפעילם עד שתגיעו לבחירה הנכונה בשבילכם יחד עם השירות שלנו.

כלי עבודה ידניים: אני מחזיקים בחנות מבחר גדול של יצרניות כלי עבודה ידניים הטובות והאמינות בעולם כמו SIGNET ,KASCO , STENLY, VISE-GRIP ,BAHCO ועוד.

מחלקת אביזרים לכלי עבודה: פוטרים, ביטים מסורים לג'קסו משורי סרט, משורי כוס ממיטב החברות כגון LENOX, BAHCO, MAKITA, STENLY ועוד.

שרות תיקוני כלי עבודה: שירות תיקונים אמין מהיר ואיכותי. הכלים נאספים מידי יום למעבדות התיקונים של החברות, במעבדות משתמשים בחלקי חילוף מקוריים בלבד ולכל תיקון יש תיעוד ואחריות.

מחלקת ריתוך: אנו מחזיקים את מחלקת הריתוך הגדולה ואיכותית בירושלים והסביבה. מחזיקים את כל מגוון ציוד הריתוך כל סוגי האלקטרודות, חוטי ריתוך, רתכות, מסכות ריתוך אלקטרוניות אביזרים היקיפיים לריתוך CO2 וארגון, כמו כן כל אביזרים נלווים כמו זכוכיות ידיות ומסכות. והכל של היצרנים הטובים בעולם.

מחלקת צבע: במתחם החנות, מחלקת צבע מקצועית הכוללת חדר תצוגת צבע ואפקטים למגוון  מוצרי טמבור, נירלט יעקובי ועוד הוותיקים והחדשניים ביותר . בחנות קיימות מכונות הגיוון המתקדמות בתחום אשר מאפשרות לנו לתת מענה ושירות מהיר ללקוח על כל דרישה שלא תיהייה.

מחלקת ברגים: הברגייה שלנו נבנתה וגדלה במשך השנים עד תום. היום בכל מה שקשור למוצרי הברגה אנו מחזיקים מגוון רחב של מוצרים ונותנים פתרונות מקצועיים לכל תחום התברוג.  עיגון (דיבלים וברגי עיגון), מוטות הברגה, ברגים

מחלקת פרזול וייצור חלקי מתכת: בחלק האחורי של המבנה שלנו ממוקם מפעל הייצור שלנו בו אנחנו מחזיקים מכונות חריטה, כרסום, כבישה, חיתוך וכיפוף. שם אנו מייצרים חלקי מתכת פרזול, פרזול למסגרות לנגרות, עיבוד שבבי וייצור לפי הזמנת לקוח בכמויות גדולות וקטנות.

מחלקת אספקה טכנית:  מוצרים ופתרונות במלאי ובאספקה מיידית לכלל בעלי המקצוע אינסטלטורים, נגרים, מסגרים ועוד. מחזיקים רצועות הרמה בשלל גדלים מידות וחוזקים בעלות תעודת בוחן חתומה, בחנות ניתן למצוא מלאי מיסבים בעל מבחר עצום של גדלים וסוגים כגון מיסב החלקה, מיסב החלקה כדורי, מיסבי גלילה ועוד.